Resource Sorunu

Merhabalar, herkese kolay gelsin.
Oluşturduğum resource u, ne activity ne de resource assign. sayfasında göremiyorum.
Yani şöyle, bir proje düşünelim. Bu detaylandırılmış projede bir iş kalemi var. Sıva işleri. Her blokta için bu işe resource atadım. Daha sonra gerek activity gerekse resource assign. sayfasından blok bazlı bu işin gerçekleşmesini görmek isteyip filter uyguladığımda, bu resource u göstermiyor ve bütçeye dahil etmiyor. Fakat filter kalkınca, tekrar gösterip, genel bütçe dağılımında gözüküyor. 
Neden bu şekilde bir sorun var, yardımcı olabilir misiniz ? 
25.06.2020, 16:39 3 cevap 313 okunma 0
Bilgilendirme! Cevap ve yorum yazabilmeniz için sitemizde üye kaydınızın olması gerekmektedir.
  • Admin
   14:23, 30 Haziran 2020
   0
   Şikayet Et

   Merhaba,

   Sorununuz biraz filtreleme kaynaklı gibi geldi. Kullandığınız filtre ayarlarındaki koşullar çok mudur acaba? Bir ihtimal bundan dolayı görüntüleyememe durumu olabilir. Hani "or" ya da "and" tercihleri de işi sıkıntıya sokabilir. O açıdan soruyorum.  

  • Üye
   21:58, 06 Temmuz 2020
   0
   Şikayet Et

   Yok, tek başlık altında filtreleme yapıyorum. Yani sadece hangi wbs i istersem onu filtreleyerek yapıyorum. Bahsi geçen aktivite harici, tüm aktiviteler görünüyor. Aynı durum hem aktivite sayfasında, hem de atanmış kaynaklar sayfasında oluyor. Filtreleme esnasında.

   • Admin
    14:30, 09 Temmuz 2020
    0
    Şikayet Et

    Aslında sorununuzu canlı görmek isterim. Anydesk programını kullanıyorsanız, ID ve şifrenizi mesudbaydar@gmail.com adresine gönderebilirsiniz. Kısaca beraber bir göz atabiliriz.