» » » Primavera'da save as yapmak

Primavera'da save as yapmak

Primavera'da yapmış olduğumuz bir çalışmayı koruyup, aynı çalışma üzerinde revizyon yapmak nasıl mümkün olur? Kısaca Primavera'da save as yapmak mümkün mü?
13.09.2018, 09:26 2 cevap 286 okunma 0
Bilgilendirme! Cevap ve yorum yazabilmeniz için sitemizde üye kaydınızın olması gerekmektedir.
  • Admin
   09:30, 13 Eylül 2018
   0
   Şikayet Et

   Merhaba Atilla Bey, Düzenlemek istediğiniz projenizi düzenlemeden önce export edip, tekrar aynı projeyi import ettikten sonra project sekmesinde aynı projeden iki tane görünecektir. Bunların birini revize yapmak için kullanabilirsiniz. Diğerini de korumuş olursunuz. Saygılarımla,

  • Üye
   22:26, 13 Eylül 2018
   0
   Şikayet Et

   1. Kopyalamak istediğiniz projeyi açın, daha sonra Project sekmesinden ""copy past"" ile projenizi kopyalayabilirsiniz. 2. Project sekmesinden kopyalamak istediğiniz projenin üstünde sağ tıklayın ve ""creat reflaction"" seçin. kopyalanan projenin ikonunda soru işareti ""?"" simgesinin ve proje isminin sonunda ""Reflection"" yazısının eklendiğini göreceksiniz. Bunun standart bir kopyadan farkı ""what if"" projesi olması ve değişiklikleri yaptıktan sonra eğer isterseniz (bu projenin üzerine tıklayarak ""merge reflection into source project"" seçerek) yaptığınız değişiklikleri kaynak projenize aktarabilmenizdir.