» » » Primavera eğitimini nasil ve nerelerden alabilirim ?

Bilgilendirme! Cevap ve yorum yazabilmeniz için sitemizde üye kaydınızın olması gerekmektedir.
  • Admin
   16:31, 04 Ocak 2016
   0
   Şikayet Et

   Merhaba, Nerede ikamet ediyorsunuz? Alacağınız eğitimi kendiniz mi finanse edeceksiniz? Yoksa şirket hizmet içi eğitim adı altında gönderecek mi? Bunları soruyorum, çünkü bu eğitimler çok çeşitli oluyor. Kursların kalıcılığı sizin yapacağınız uygulamalara bağlıdır. Eğer uygulama fırsatınız olmazsa maalesef öğrenilenler de kalıcı olmayabiliyor. Saygılarımla

   • Üye
    17:33, 04 Ocak 2016
    0
    Şikayet Et

    Eskişehir ikamet ediyorum.Eğitimimi kendim finanse edeceğim.Eskişehir Osmangazi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği 4. Sınıf öğrencisiyim bu eğitimin çalışma hayatımda beni bir adım öne geçireceğini düşünüyorum. Teşekkür ederim. Saygılarımla ..

   • Admin
    17:55, 04 Ocak 2016
    0
    Şikayet Et

    Bu kursu iki türlü alabilirsiniz. Resmi distribütörler bu eğitimi vermektedir. PRM yazılım, Akım Mühendislik, Grid Teknoloji (İstanbul firmaları olmalarına rağmen Ankara'da da eğitim veriyorlar. Eğitim Takvimlerini takip etmek gerekir.) Ankara'da Teknoka firması bu eğitimi vermektedir. Bunların dışında teknik eğitim veren özel kurslardan bunları takip edebilirsiniz. Kurslarla anlaşırken öğrenci olduğunuzu muhakkak dile getirin. İndirim konusunda hemen hemen hepsi yardımcı olur.